Faruk Yalçın ZOO

Ara
Close this search box.

HABERLER

Midilli Barınak Kampanyamız Başladı!

Midillilerimiz Yeni Barınaklarına Kavuşacak

Pandeminin başlamasıyla birlikte parkımızın kapanması ve açıldıktan sonra da sosyal mesafe yasaklarından dolayı ziyaretçi sayılarımızın düşmesiyle birlikte parkımızda süren birçok yenileme çalışması yarım kaldı.

Bu çalışmalarda en önemli önceliğimiz; hayvanlarımızın barınaklarının yenilenmesi ve onlara daha iyi bir yaşam alanı sunabilmek. Bu kapsamda yapımına pandemiden önce başladığımız ve yapımı yarım kalan midillilerimizin barınakları var. Bu alan aynı zamanda çocuklar için özel olarak planlanan çocuk hayvanat bahçesinin önemli bir parçası.

 

Destek kampanyaları ile midilllerimizi yeni barınaklarına kavuşturmayı hedefliyoruz

Barınaklarımızı tamamlamak için değerli ziyaretçilerimizin ve sevenlerimizin desteğine ihtiyacımız var ve soruyoruz: “Birlikte yeni bir barınak yapalım mı?”.

Midillilerimizin yeni barınağına katkıda bulunmak isteyen herkesi kampanyamızı desteklemeye davet ediyoruz. İster bir çivi çakın, ister parkurlarda bir iziniz olsun; millilerimiz için barınak kampanyamızda yer alın.

Barınağımız ve etrafındaki parkurlarımız tamamlandığında hem midillilerimiz daha iyi bir yaşam alanına kavuşacak hem de çocuklarınız midillilerimizle daha güzel bir yerde buluşacaklar.

Barınağımız tamamlandığında barınak ve parkur alanlarında kampanyamıza destek veren herkesin ismi yer alacak. Ne dersiniz; sizin de bir iziniz olsun mu?

Cevabınız “evet” ise hemen destek sayfamızı ziyaret edin!

Sevgilerimizle

FYZoo

Diğer Haberler