Faruk Yalçın ZOO

Ara
Close this search box.

HABERLER

FYZoo’da bayramda eğlence sizi bekliyor!

Ramazan Bayramı’nda özel etkinlikler FYZoo’da sizi bekliyor. 160’dan fazla hayvan türü ve 300’den fazla bitki türü ile bayramın heyecanını yaşamak için tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Besleme Etkinlikleri sayesinde dünyanın en uzun kara canlısı olan zürafaları, meraklı keçileri ve sevimli tavşan ailesiyle tanışma ve onları besleme fırsatını bulacaksınız! Her birini yakından görün ve onlarla vakit geçirerek dünyalarını keşfedin.

“Yakından Tanıyalım” etkinliğimizde eğitim ekibimiz canlılarımız hakkında bilgilendirici sunumlar yapacak. Her canlının benzersiz hikayesini ve ekosisteme olan katkılarını öğrenmek için bu sunumları kaçırmayın!

Doğa & Tasarım Atölyesi ve Yüz Boyama etkinliği ile minik ziyaretçilerimiz hayal güçlerini kullanarak doğanın güzelliklerini sanatla birleştirecekler. Deneyimli eğitmenlerimizin rehberliğinde, çocuklar yaban hayatın gizemli dünyasına adım atacak ve koruma çabalarımıza nasıl katkıda bulunabileceklerini öğrenecekler.

FYZoo’yu ziyaret ederek sadece eğlenceli bir gün geçirmekle kalmayacak, doğal yaşamın korunmasına yönelik attığımız adımlara da destek olacaksınız.

Ramazan Bayramını doğayla iç içe, keyifli ve unutulmaz anlarla dolu bir deneyimle kutlayın.

Etkinlik programı için tıklayın.

Diğer Haberler